KUFJE XIAOMI MI SPORTS YDLYEJ01LM BLUETOOTH WHITE

SKU: 6934177700422

24.99

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KUFJE XIAOMI MI SPORTS BLUETOOTH
* IPX4
* Kapaciteti: 20 Hz – 20 kHz
* Rezistenca: 32 Ohm
* Ndjeshmerija: 107 dB
* Bateria: 110 mAh
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 7 orë
* Koha e gatishmërisë: 280 orë
* Mikrofon: i integruar
* Fuqia: 10mW
* Specifikë e veqantë: rezistente ndaj ujit, mikrofon, dhoma e tingullit të pavarur që ndan pjesën e përparme dhe mbrapa
* Bluetooth: 4.1
* Porta e ngarkimit: Mikro-USB
* Kompatibil: iOS, android, iPod, mp3 / mp4 player
* Ngjyra: e bardhë