Back to products
SKUTER ELEKTRIK MS ENERGY E21 ORANGE Original price was: €799.00.Current price is: €579.00.

LAPTOP 15.6″ LENOVO IDEAPAD SLIM 3 15ABR8 RYZEN 7 7730U (8C/16T 4.5GHz 4MB) FHD 300 nits 8/512GB SSD M.2 GRAY SAAD2670

SKU: 197529359709

Original price was: €649.00.Current price is: €519.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: LAPTOP 15.6″ LENOVO IDEAPAD SLIM 3 15ABR8 RYZEN 7 7730U (8C/16T 4.5GHz 4MB) FHD 300 nits 8/512GB SSD M.2 GRAY SAAD2670
* Ekrani: 15.6” IPS 300 nits
* Rezolucioni: FHD (1920×1080)
* Kartela grafike: AMD Radeon Graphics
* Procesori: AMD Ryzen 7 7730U
* Shpejtesia e procesorit: 2.0 GHz deri 4.5 GHz , 8C/16T
* Chipset: AMD SoC (System on Chip) platform
* Ram Memoria: 8 GB DDR4 3200 MHz
* Memoria: 512 GB SSD M.2
* Mbështet deri në 3 ekrane të pavarura (ekran origjinal dhe 2 monitorë të jashtëm nëpërmjet HDMI® dhe USB-C®) • HDMI mbështet deri në 4K@30Hz • USB-C mbështet deri në 4K@60Hz
* Lloji i baterisë: 3 Cell, 47 Wh, mbështet karikimit e shpejtë
* Audio Chip: Audio me definicion të lartë (HD)
* Altoparlantët: Altoparlantët stereo me pamje nga përdoruesi, 1,5 W x2, të optimizuar me Dolby Audio
* Grup mikrofonësh të dyfishtë me anulim të zhurmës
* Kamera: HD 720p, me grila të privatësisë, fokus fiks
FHD 1080p, me grilë privatësie, fokus fiks
* Portet:
• 2x USB 3.2 Gen 1
• 1x USB-C 3.2 Gen 1 (mbështet transferimin e të dhënave, shpërndarjen e energjisë dhe DisplayPort 1.2)
• 1x lexues kartash
• 1x fole e kombinuar kufjesh/mikrofoni (3,5 mm) •
• 1x lidhës i energjisë
* WI-FI 802.11ac
* Bluetooth 5.1