LIGHT PHONE HOLDER ZORE CXB-260 BLACK

SKU: 8682314024112

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: LIGHT PHONE HOLDER ZORE CXB-260 BLACK
* Madhësia e diametrit: 26 cm
* Rregulloni 3 nuanca të ndryshme të dritës
* Drita e bardhë, drita e ngrohtë dhe ngjyrat e dritës natyrore
* Ndërprerësi i energjisë
* Butoni i rregullimit të temperaturës së ngjyrës
* Shtojcë koke rrotulluese 360 shkallë për të rregulluar këndin e dritës
* E mban pajisjen tuaj të qëndrueshme pa gërvishtje falë jastëkut të butë që nuk rrëshqet
* Ju mund ta poziciononi pajisjen tuaj siç dëshironi, falë kokës rrotulluese 360 gradë dhe modelit fleksibël të qafës
* Diapazoni i temperaturës së ngjyrës: 2700K-6500K
* Gjatësia e kabllit: 2 m
* Ndërfaqja e funksionimit të portës : USB
* Fuqia: 12W
* Pesha e paketimit: 430 g
* Madhësia e paketës: 305 x 270 x 40 mm