MBAJTES DESKTOP PER TELEFON WIWU ZM304 SILVER

SKU: 6973218945811

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTES TELEFONI DESKTOP WIWU ZM304 SILVER
* Materiali: aliazh alumini + ABS plastikë e fortë
* Dizajn kompakt që mund të paloset dhe mbyllet
* Falë qëndrimit të tij të saktë, ai parandalon dhimbjen e qafës, gunga dhe miopi
* Këmbë silikoni pa rrëshqitje dhe sipërfaqe mbërthyese
* Falë materialit të tij të butë silikoni, nuk do të gërvisht pajisjen tuaj
* Ju mund ta karikoni lehtësisht pajisjen tuaj në stendë falë strukturës së saj që nuk mbulon folenë e hyrjes së karikimit
* Mban pajisjen tuaj të qëndrueshme
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj vertikalisht ose horizontalisht
* Ju mund të shikoni filma dhe të luani lojëra të qetë pa përdorur duart tuaja
* 11 cm lartësi maksimale
* Ngjyra: silver