MBAJTES PER KUFJE GAMING WHITE SHARK HDS-33 BLACK

SKU: 616320539818

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBAJTES PER KUFJE GAMING WHITE SHARK HDS-33 BLACK
* White Shark CREEK është një mbajtës desktop për kufjet tuaja
* Është bërë nga plastika dhe thjesht duhet ta vendosni në vendin e dëshiruar në tryezën tuaj
* Në anën e poshtme të CREEK është një ngjitëse 3M që mund të përdoret për ta rregulluar atë në tryezën tuaj
* Përmasat (mm): 105 x 252 x 105
* Pesha: 125 g
* Ngjyra: e zezë