MBAJTES PER LAPTOP WIWU S700 ERGONOMIC GRAY

SKU: 6973218943466

69.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTËS PËR LAPTOP WIWU S700
* Dizajn me 2 këmbë të rregullueshme dhe të palosshme
* Dizajn metalik i shpuar për të përmirësuar shpërndarjen e nxehtësisë
* Dizajn ultra i hollë dhe elegant
* Palosje e qëndrueshme dhe transport i lehtë falë këmbëve të palosshme të rrotullueshme
* Rregullim dhe fiksim i lehtë falë modelit të bërrylit të lëvizshëm
* Duke e sjellë atë në këndin e dëshiruar, performanca optimale e punës parandalon dhimbjen e shpinës dhe belit
* Gjerësia e sipërfaqes 29.6 x 29.6 cm
* Lartësia e rregullueshme midis 5-28 cm
* Gjerësia e sipërfaqes së këmbës prej 23.5 x 9.8 cm
* Ngjyra: gray