MBAJTES TELEFONI PER VETURE WIWU PL200 BLACK

SKU: 6957815515691

18.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* LLoji: MBAJTES TELEFONI PER VETURE WIWU PL200 BLACK
* E mban telefonin të sigurt dhe të qëndrueshëm edhe në përplasje dhe terren të ashpër
* Ai mbërthen fort telefonin tuaj falë mekanizmit automatik që punon me peshën e pajisjes tuaj
* Telefoni juaj është i sigurt falë kapëses silikoni pa rrëshqitje
* Me dizajnin e materialit plastik ABS me cilësi të lartë, nuk do të gërvisht pajisjen tuaj
* E pajtueshme me të gjitha pajisjet nga 4-6 inç
* Mund të rregulloni drejtimin e telefonit falë kokës rrotulluese 360 °
* Mund ta lidhni me lehtësi në ventilimin e ajrit të makinës tuaj
* Ngjyra: e zezë