MBAJTES VETURE WIWU PL600 CAR BRACKET BLACK

SKU: 6957815517398

17.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBAJTËS VETURE WIWU PL 60
* Materiali: ABS + aliazh alumini
* Mbajtëse magnetike e formës L
* Përdorimi me një dorë, dhe i lehtë për t’u përdorur
* Nuk e gërvish pajisjen tuaj falë jastëkut silikon
* Mund ta lidhni në pjesën e ventilimit të automjetit tuaj falë kapëses së grilës
* 37 mm gjerësi, 62 mm gjatësi, 10 mm trashësi
* Kompotabil: me pajisjet nga 4 deri në 6 inç
* Ngjyra: e zezë