MBTOJTES EKRANI ZORE CERAMIC S21FE

SKU: 8682314142601

9.99

5 in stock

5 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBTOJTËS EKRANI ZORE CERAMIC S21FE
* Duke mbuluar ekranin e pajisjes tuaj, ajo parandalon gërvishtjen dhe dëmtimin e ekranit tuaj
* Falë funksionit të tij të absorbimit të goditjeve, mbron ekranin e pajisjes tuaj nga goditjet dhe rëniet
* Falë veçorive të tij optike, ngjyrat e ekranit tuaj qëndrojnë të gjallë dhe të ndritshëm
* Ndjeshmëria e prekjes e ekranit mbetet e njëjtë
* Ka një sipërfaqe rezistente që nuk lë gjurmë gishtash
* I fortë dhe rezistent ndaj gërvishtjeve
* Kompotabil: Samsung S21 FE