MBUSHES LAIGHTNING HAMA 00188330 18W WHITE

SKU: 4047443427885

34.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS LAIGHTNING HAMA
* Diapazoni i tensionit të hyrjes: 100-240 V
* Tensioni i daljes / rryma e daljes: 12V / 1.5A, 15V / 1.2A, 5V / 3A, 9V / 2A
* Fuqia e daljes: 18 W
* Shpejtësia e ngarkimit: karikim i shpejtë Turbo
* Ryma e daljes: 3A
* Lidhja: Lightning connector
* Funksioni LED
* Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
* Gjatësia e kabllit: 1 m
* Ngjyra: e bardhë