SMARTPHONE SAMSUNG A54 SM-A546B/DS 8/128GB AWESOME WHITE Original price was: €389.00.Current price is: €309.00.
Back to products

MBUSHES MAGNETIRK PER WATCH APPLE FAST CHARGING A2515 1m WHITE

SKU: 194252711248

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: MBUSHES MAGNETIK PËR WATCH APPLE FAST CHARGING A2515 1m
Karikoni shpejt Apple Watch Series 8 dhe Apple Watch Ultra. Thjesht mbajeni lidhësin pranë pjesës së pasme të orës, ku
magnetët e bëjnë atë të fiksohet automatikisht. Është një sistem plotësisht i mbyllur pa kontakte të ekspozuara. Dhe është
shumë falës, nuk kërkon një shtrirje të saktë.