MBUSHES TYPE-C HAMA 00188350 3000 Mah 

SKU: 4047443429919

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS TYPE-C HAMA
* Diapazoni i tensionit të hyrjes: 100-240 V
* Tensioni i daljes / rryma e daljes: 12V / 1.5A, 5V / 3A, 9V / 2A
* Fuqia e daljes: 18 W
* Shpejtësia e ngarkimit: karikim i shpejtë Turbo
* Rryma e daljes: 3000mA
* Numri i portave USB: 1
* Hyrja: Europlug
* Dalja: USB-C
* Karikim inteligjent dhe i sigurt: mbingarkesë, mbitension dhe mbrojtje nga qarku i shkurtër
* Ngjyra: e bardhë