MBUSHES VETURE LIGHTNING TYPE-C HAMA 001832911 30W 1m

SKU: 4047443412911

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS VETURE TYPE-C HAMA 30W
* Lloji i daljes: Type-C
* Fuqia e daljes: 30 W
* Furnizimi me energji elektrike: 12 V, lidhja me folenë e cigares (CL) në automjet
* I përshtatshëm për transferimin dhe karikimin e të dhënave l deri në 3 A
* Treguesi LED
* Gjatësia e kabllit: 1 m
* Ngjyra: e bardhë