MBUSHES VETURE SAMSUNG EP-L1100NBEGWW DUAL PORT BLACK

SKU: 8801643635855

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS VETURE SAMSUNG
* Tensioni i hyrjes:12 V
* Tensioni i daljes: (maksimumi, karikimi i shpejtë) 9V
* Tensioni i daljes (maksimumi, ngarkesa normale) 5 V
* Rryma e daljes: (maksimumi, karikimi i shpejtë) 1.67A
* Rryma e daljes: (maksimumi, ngarkesa normale) 2 A
* Lidhja: USB-A x2ea
* Specifikë e veqantë: Mbështet karikimin e shpejtë, deri në 50% më shpejt se karikuesit e zakonshëm,çipi inteligjent i integruar automatikisht identifikon dhe jep energjinë e kërkuar, dy porta USB ofrojnë karikim të shpejtë për dy pajisje në të njëjtën kohë
* Fuqia maksimale:15 W
* Ngjyra: e zezë