MBUSHES VETURE WIRELESS WIWU CH-304 BLACK

SKU: 6957815514502

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS VETURE WIRELESS WIWU
* Diapazoni i hyrjes së energjisë: 9V / 1.67A – 5V / 2A
* Fuqia e daljes: 5W / 7.5W / 10W / 15W
* Lloji i lidhjes: Type-C
* Specifikë e veqantë: Falë kokës rrotulluese 360 gradë, mund të përdoret në pozicionin horizontal ose vertikal dhe në këndin që dëshironi, me diapazonin e karikimit wireless 0,8 mm, mund të karikoni pajisjen tuaj pa e hequr nga kutia, falë 4 qendrave të saj të gravitetit, ajo e mban pajisjen tuaj në mënyrë të sigurt dhe ofron një udhëtim të sigurt, falë dritave LED, ju lehtë mund të shihni statusin e karikimit të pajisjes tuaj.
* Kompotabil: me të gjitha pajisjet me madhësi ekrani 4 – 6,5 inç
* Ngjyra: e zezë