MBUSHES WIRELESS ACME CH303

SKU: 4770070880487

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIRELESS ACME CH303
* Lloji i hyrjes: Micro USB
* Hyrja: DC 5 V, 2 A / DC 9 V, 1.7 A
* Dalja: DC 5 V, 1 A / DC 9 V, 1.1 A (10 W)
* Fuqia: 10 W
* Diapazoni i frekuencës: 110–205
* Distanca e karikimit: deri në 6 mm
* Treguesi LED
* Stenda e karikimit wireless ACME CH303 është e lehtë dhe e hijshme, kështu që lehtë do të përshtatet në ambientet e zyrës ose shtëpisë tuaj
* Stenda e karikimit wireless ju lejon të shijoni shfletimin, kontrollimin e postës elektronike dhe karikimin e telefonit tuaj wireless në të njëjtën kohë
* Gjatësia e kabllit: 1 m
* Ngjyra: e zezë