MBUSHES WIRELESS PAD SAMSUNG EP-P3105TBEGWW BLACK

SKU: 8806090075483

59.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIRELESS STAND SAMSUNG
* Tensioni i hyrjes (maksimumi, ngarkesa normale): 5 V
* Tensioni i hyrjes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 9 V
* Rryma e hyrjes (maksimumi, ngarkesa normale): 2 A
* Rryma e hyrjes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 1.67 A
* Tensioni i daljes (maksimumi, ngarkesa normale): 5 V
* Tensioni i daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 9 V
* Rryma e daljes (maksimumi, ngarkesa normale): 1 A
* Rryma e daljes (maksimumi, karikimi i shpejtë): 1 A
* Lidhja: USB Type-C
* Specifikë e veqantë: Dizajn kompakt me sipërfaqe jo të rrëshqitshme, ftohje direkte e ajrit për karikim efikas, ekrani LED informon për statusin e karikimit të baterisë
* Kompotabil: Galaxy S10e, S10, S10 +, Note10, Note10 +, Note9, Sß, S9 +, Note8, S8, S8 +, S7, S7 edge, Note5, S6 edge +, Galaxy S6, S6, Samsung Galaxy Watch Active2, Galaxy Watch Active, Galaxy Watch, Gear S3, Gear Sport dhe Galaxy Buds
* Ngjyra: e zezë