MBUSHES WIWU MEGASAFE MAGNETIC WIRELESS M5 15W WHITE

SKU: 6973218937526

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MBUSHËS WIWU MEGASAFE MAGNETIC WIRELESS
* Dizajn ultra i hollë i thjeshtë dhe elegant
* Teknologji e karikimit të shpejtë 15W
* Energjia hyrese: 5V DC3A / 9V DC2.2A
* Fuqia dalëse: 20W
* Lloji i hyrjes: USB-C
* Mund ta lini pajisjen tuaj në vend dhe ta karikoni direkt brenda 1 sekonde
* Falë çipit inteligjent, mund ta karikoni në mënyrë të sigurt pa zbuluar metale të tjera
* Specifikë e veqantë: Me karakteristikën e saj magnetike, ajo përshtatet lehtësisht me pajisjen tuaj dhe mund ta karikoni pajisjen tuaj në mënyrë të qëndrueshme pa ndërprerje
* Kompotabil: me pajisjet e Apple iphone 12 series
* Ngjyra: e bardhë