MICRO SDHC 64GB HAMA 00108077 Class 10 22 MB/s + Adapter

SKU: 4047443186843

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: MICRO SDHC 64GB HAMA 00108077 Class 10 22 MB/s + Adapter
* Shkalla e transferimit të të dhënave 22 MB / s
* Kapaciteti: 64 GB
* I përshtatshëm për regjistrim të plotë në kohë reale video HD dhe video 3D
* Përfshihet përshtatësi për formatin e kartës SD
* Klasa standarde e shpejtësisë: Klasa 10
* Ngjyra: e zezë