NDRIÇIM PER FOTOGRAFI ZORE DC-36 BLACK

SKU: 8682314129664

39.99

Only 2 left in stock

Only 2 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: NDRIÇIM PËR FOTOGRAFI ZORE DC-36 BLACK
*I përshtatshëm për transmetim, video blogerë, video xhirime, selfie grim dhe shumë më tepër
* Dizajn i trefishtë i qafës me unazë halo dhe 2 mbajtëse telefoni
* Temperatura e ngjyrave: 6500-3500k
* 120 copë llamba led
* Fuqia maksimale 12W
* Një pamje me stil falë trupit metalik dhe këmbës trekëmbësh
* Kontrolli i kontrollit për rritjen ose zvogëlimin e shkëlqimit të dritës
* Falë telekomandës, ju lehtë mund të bëni fotot tuaja
* Tonet e ngjyrave të dritës së bardhë, dritës së ngrohtë dhe dritës natyrore
* Përdorim afatgjatë falë dizajnit të qëndrueshëm të qafës
* Falë jastëkut të butë që nuk rrëshqet, e mban pajisjen tuaj të qëndrueshme pa gërvishtje
* Mund ta poziciononi pajisjen tuaj si të doni falë modelit të mbajtësit të saj rrotullues 360 shkallë
* Falë çelësave funksionalë, ju mund të rregulloni ndezjen-fikjen dhe ngjyrën e dritës sipas dëshirës tuaj
* Furnizimi me energji elektrike: kabllo usb
* Gjatësia 58-196 cm
* Ngjyra: e zezë