POWERBANK HAMA 00188306 Supreme 5HD 5000mAh BLACK

SKU: 4047443427380

19.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: POWER BANK HAMA SUPREME 5HD
* Kapaciteti: 5000 mAh
* Tensioni i daljes: 5 V / 2.1 A
* Lidhja 1: Micro USB Cable, USB Type-C Adapter
* Numri i daljeve: 1
* Shpejtësia e ngarkimit: ngarkimi i shpejtë
* Specifikë e veqantë: ekran i integruar i kapacitetit LED,
e mbrojtur nga mbingarkesa, shkarkimi i thellë dhe qarku i shkurtër, Çertifikuar nga TÜV
* Pesha: 113 gr
* Ngjyra: gri