POWERBANK HAMA 00188307 Supreme 10HD 10000mAh BLACK

SKU: 4047443427434

26.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: POWER BANK HAMA SUPREME 10HD
* Kapaciteti: 10000 mAh
* Tensioni i daljes: 5 V / 3 A
* Lidhja (hyrja): USB Micro B Socket, USB-C-coupling
* Lidhja (Dalja): USB A Socket, USB-C-coupling
* Numri i daljeve: 3
* Lloji i baterisë: bateri e integruar e poliumit litium
* Shpejtësia e ngarkimit: ngarkimi i shpejtë
* Specifikë e veqantë: ekran i integruar i kapacitetit LED,
e mbrojtur nga mbingarkesa, shkarkimi i thellë dhe qarku i shkurtër, Çertifikuar nga TÜV
* Pesha: 200 gr
* Ngjyra: gri