PRIZE SMART XIAOMI MI SMART PLUG WIFI ZNCZ05CM WHITE

SKU: 6934177707568

Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.

Only 1 left in stock

Only 1 left in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: PRIZE SMART XIAOMI MI SMART PLUG WIFI ZNCZ05CM WHITE
* Instalim i shpejtë dhe i lehtë
* Jetëgjatësia e baterisë: Mbi 2 vjet në një mjedis standard (në varësi të përdorimit)
* Rryma e daljes: 16A 230V ~ 50/60 Hz (3680W Maks.)
* Shërbimi i ndihmësit zanor: “Asistenti i Google” Amazon Alexa
* Rezistencë ndaj zjarrit: deri në 750 ° C
* Rrjeti i furnizimit me energji elektrike: 220V – 240V
* Specifikë e veqantë: Telekomanda nga aplikacioni celular, Kontrolli i pajisjeve
*Kompatibik: Android 4.4 +, iOS 9.0+
* Wi-Fi 802.11 b/g/n
* Ngjyra: e bardhë