RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (M:160mm) 1-6/SE 42-44mm BLUE

SKU: 6973218936963

29.99

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (M:160mm) 1-6/SE 42-44mm BLUE
* Dizajn origjinal elegant me një copë dhe të pavarur
* Dizajn i thurur i fortë, thurje
* Rezistent ndaj përkuljeve dhe thyerjeve
* Rezistente ndaj ujit
* Opsioni i gjatësisë i përshtatshëm për madhësinë e kyçit tuaj të dorës
* Kompotabil: Apple Watch 42-44 mm
* Ngjyra: e kaltërt