RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (S:115mm) 1-6/SE 38-40mm DARK BLUE PINK BLUE

SKU: 6973218938622

29.99

4 in stock

4 in stock

  • shop Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • delivery Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • guarantee-certificate Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • delivery-status 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji:RRIP PER APPLE WATCH WIWU SOLO LOOP (S:115mm) 1-6/SE 38-40mm DARK BLUE PINK BLUE
* Dizajn origjinal elegant me një copë, të pavarur
* Me strukturën e tij fleksibël, ju lehtë mund të vishni dhe hiqni orën tuaj
* Siguron një përdorim të rehatshëm dhe të frymëmarrjes pa ju djersitur kyçin e dorës
* Rezistent ndaj lakimit dhe thyerjes
* Rezistente ndaj ujit
* Opsioni i gjatësisë i përshtatshëm për madhësinë e kyçit tuaj
* Kompotabil: Apple wath 38-40 mm
* Ngjyra: dark blue, pink, blue