POWERBANK XIAOMI REDMI 2.4A 10000 mAh BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

RRIP PER ORE ACTIVITY TRACKER XIAOMI MI SMART BAND 3/4 BLUE

SKU: 6934177710235

5.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: KONVERTUES HDMI WIWU
* Materiali: aliazh zinku
* Mbështetje audio dhe video 4K HD – 60 Hz
* Rezolucion i lartë 3840 X 2160
* Mbështet karikimin e shpejtë Type-C 100W PD
* Gjatësia e kabblit: 200 cm
* Specifikë e veqantë: Mund ta përdorni në telefona celularë, note books, tastiera lojërash. Mund të konfiguroni lidhjen TV – Monitor të konzollave të lojërave mobile Nintendo Switch. Ju lehtë mund të lidheni me funksionin e prizës dhe të luajtjes
* Ngjyra:gri