SHUMEZUES LIGHTNING WIWU ST02 PRO BLACK

SKU: 6957815510184

9.99

5 in stock

5 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMEZUES LIGHTNING WIWU ST02 PRO BLACK
* Mund të përdorni 2 lidhës rrufe për karikim ose kufje në të njëjtën kohë
* 2A Fuqia transmetuese aktuale
* Trupi i aliazhit të aluminit
* Cilësi e fuqishme e zërit
* Transmetim dhe pajtueshmëri më e shpejtë
* Ngjyra: e zezë