SHUMEZUES USB-C WIWU ALPHA 541P GREY

SKU: 6957815516513

39.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMËZUES USB-C WIWU ALPHA
* Materiali: Aliazh alumini
* 4 porta USB 3.0
* 1 dalje Type-C
* E vogël dhe e lehtë për tu bartur
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* Mbështet karikimin e shpejtë të PD dhe shpejtësinë e transferimit të të dhënave deri në 5Gbps
* Përdoret pa ndonjë drejtues të jashtëm ose energji të kërkuar, gjerësisht kompakt me shumicën e pajisjeve
* Ngjyra: gri