SHUMEZUES WIWU ALPHA 9 IN 1 A921HRT LIGHTNING GRAY

SKU: 6973218936536

99.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SHUMEZUES WIWU ALPHA 9 IN 1 A921HRT LIGHTNING GRAY
* Transferim i shpejtë dhe i sigurt i të dhënave
* Cilësia e imazhit HD 4K / 1080P
* I vogël dhe i lehtë për tu mbajtur
* Ofron transmetim të imazhit 1080P dhe 4K. Ajo gjithashtu ka një veçori të lexuesit të kartave
* Memorie plus slot
* 2 dalje USB 2.0
* 1 dalje e kartës së kujtesës SD dhe 1 dalje mikro SD
* 1 dalje HDMI
* 1 dalje VGA
* 1 dalja e type C
* 1 dalje ethernet RJ45
* 1 dalje e kufjeve 3.5 mm
* Ngjyra: gray