POWERBANK XIAOMI REDMI 2.4A 10000 mAh BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €19.99.
Back to products

SMARTWATCH XIAOMI MI WATCH LITE REDMIWT02 NAVY BLUE

SKU: 6934177721489

69.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
*Lloji: SMARTWATCH XIAOMI MI WATCH LITE REDMIWT02 NAVY BLUE
* Ekran: IPS LCD, 1.4″
* Rezistenca: 5 ATM
* Rezulucion:320 X 320 pixels
* GPS: A-GPS, GLONASS
* Materiali i rripit: TPU
* Funksionet: monitorimi i rrahjeve të zemrës, monitorimi i gjumit, frymëmarrja, njoftimet, moti, ora, alarmi, kontrolli i muzikës
* Senzor: Akselerometër me 3 boshte dhe Xhiroskop me 3 boshte
* Bateria: Li-ion 230 mAh
* Jetëgjatësia e baterisë: 10 ditë
*Bluetooth: 5.0
* Kompatibil: Andoroid 5.0, IOS 10.0
* Ngjyra: e kaltër