SMARTWATCH XIAOMI REDMI WATCH 3 IVORY Original price was: €109.00.Current price is: €99.00.
Back to products

SOUNDBAR XIAOMI 3.1CH S26E BLACK

SKU: 6971408156375

249.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: SOUNDBAR XIAOMI 3.1CH S26E BLACK

Tingull stereo 3.1 për një përvojë dëgjimi vërtet gjithëpërfshirëse Me 3.1 kanale, Xiaomi Soundbar
përmirëson lokalizimin dhe qartësinë e tingullit për videot tredimensionale me shumë shtresa dhe
efektet audio-vizuale të jashtëzakonshme

Shtatë drejtues audio individualë për audio me rezolucion ultra të lartë
Xiaomi Soundbar 3.1ch i shtyn kufijtë e dizajnit akustik me tre altoparlantë me rreze të plotë, tre
cicërima dhe një woofer të lirë. Prodhim i saktë i zërit, i ndjeshëm edhe ndaj ndryshimeve më delikate.
Qoftë duke dëgjuar muzikë apo duke parë një film, Xiaomi Soundbar 3.1ch është si të jesh aty
personalisht. Me një fuqi totale maksimale prej 430 W, ju ndjeni çdo rrahje.

Woofer me valë
Wooferi me valë ka një furnizim të pavarur me energji dhe është i lehtë për t'u vendosur; thjesht ndizni
dhe lidheni automatikisht me rrjetin tuaj. Mbajeni shtëpinë tuaj të rregullt dhe pa pa tela të çrregullt.
Me teknologjinë e rritjes së basit me ndryshim të fazës, vuferi 6,5 inç është i aftë për thellësi dhe kërcim
më të madh për një përvojë audio më zhytëse.

Shumë mënyra audio për t’u përshtatur nevojave tuaja të ndryshme audio dhe video
Xiaomi Soundbar 3.1ch përmban një shumëllojshmëri mënyrash audio, të dizajnuara në mënyrë profesionale për t’u përshtatur nevojave të ndryshme audio. Gjeni modalitetin e audios që ju
përshtatet, pavarësisht nëse kërkoni qartësi të përmirësuar për transmetimet e lajmeve ose lokalizimin e përmirësuar të zërit për lojëra

Modaliteti i zërit AI
Kur aktivizohet ”Modaliteti i zërit AI” , Xiaomi Soundbar 3.1ch” përshtatet automatikisht me cilësimet
më të mira për përmbajtjen audio që luhet në atë kohë. Nuk ka nevojë të shqetësoheni për ndryshimin e
cilësimeve tuaja; aktivizoni modalitetin e zërit AI me një trokitje të vetme për një përvojë të
jashtëzakonshme audio në një çast.

Bluetooth 5.0, lidhuni me valë për dalje të qëndrueshme audio Nuk ka më telashe nga lidhjet bezdisëse
me tela, Xiaomi Soundbar 3.1ch vjen me Bluetooth 5.0 të jashtëzakonshëm; lidhje me shpejtësi të lartë,
të qëndrueshme, me vonesë të ulët dhe anti-ndërhyrje. Lidhje të thjeshta me vale