SPIKER JBL FLIP6 WIRELESS BLK BLACK Original price was: €159.00.Current price is: €109.00.
Back to products

SPIKER JBL BOOMBOX 3 BLACK

SKU: 6925281998768

Original price was: €599.00.Current price is: €339.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL BOOMBOX 3
* Fuqia maksimale e daljes: 180 W
* Kapaciteti: 40 Hz – 20 kHz
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 80 dB
* Specifikë e veqantë: Tingull masiv dhe bas më i thellë, IP67 rezistente ndaj pluhurit dhe ujit, kabllo
karikimi, powerbank, kabllo audio 3.5 mm hyrje
* Bateria: 10,000 mAh / 72.6 Wh
* Kohëzgjatja e baterisë :24 orë
* Mbushja: 6.5 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.3
* Kompatibil: iOS, android
* Ngjyra: e zezë