SPIKER JBL CHARGE5 WIRELESS PINK

SKU: 6925281982149

Original price was: €189.00.Current price is: €169.00.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL CHARGE5 WIRELESS PINK
* IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe i papërshkueshëm nga pluhuri
* Kapaciteti: 65Hz – 20kHz
* Raporti sinjalit ndaj zhurmës 80 dB
* Fuqia e daljes: 30 w
* Specifikë e veqantë: bluetooth, kabllo karikimi, power bank, i papërshkueshëm nga uji, wireless, bateri e rikarikueshme, JBL PartyBoost, IP67
* Kapaciteti i baterisë: 7500 mAh
* Koha e mbushjës: 4 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 20 orë
* Lidhja: Bluetooth 5.1
* Frekuenca Bluetooth: 2400 MHz – 2483,5 MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: 20 dBm (EIRP)
* Porta USB: Type C
* Fuqia USB: 5 V/2 A (maksimumi)
* Kompatibil: iOS, android, windows, PS4
* Ngjyra: pink