SMARTPHONE SAMSUNG S23FE SM-S711B/DS 8/128GB CRÈME Original price was: €749.00.Current price is: €549.00.
Back to products
SPIKER JBL BOOMBOX 3 SQUAD Original price was: €599.00.Current price is: €339.00.

SPIKER JBL CLIP4 ECO WHITE

SKU: 6925281967597

Original price was: €69.00.Current price is: €49.99.

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER JBL CLIP4 ECO WHITE
* Fuqia e daljes: 5 W
* Kapaciteti: 100Hz-20kHz
* Frekuenca Bluetooth: 2400 MHz – 2483,5 MHz
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: ≤ 10 dBm (EIRP)
* Raporti i sinjalit ndaj zhurmës: 85 dB
* Specifikë e veqantë: IP67 i papërshkueshëm nga uji, dhe pluhuri.
Tingull i pasur JBL Pro origjinal, Stili i guximshëm dhe dizajn ultra-portabël. Forma unike ovale përshtatet
lehtë në dorën tuaj. Karabineri i integruar plotësisht lidhet menjëherë në çanta, rripa ose kopsa, për të
sjellë meloditë tuaja të preferuara kudo.
* Kohëzgjatja e baterisë: 10 orë
*Mbushja: 3 orë
* Lidhja: Bluethooth 5.1
* Fuqia e transmetuesit Bluetooth: 10 dBm (EIRP)
* Kompatibil: iOS, android