KUFJE JBL LIVE FLEX SILVER Original price was: €179.00.Current price is: €149.00.
Back to products
SPIKER JBL CLIP4 ECO GREEN Original price was: €69.00.Current price is: €54.99.

SPIKER PER SKUTER JBL WIND 3S BLACK

SKU: 6925281998959

Original price was: €89.99.Current price is: €69.99.

In stock

In stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: SPIKER PER SKUTER JBL WIND 3S BLACK
* Përgjigja e frekuencës: 110 Hz – 20 kHz
* Raporti sinjal-zhurmë: > 85 dB
* Fuqia dalëse: 5 W RMS
* Kapaciteti i baterisë: 1050 mAh
* Koha e karikimit të baterisë: 2,5 orë (5 V⎓1 A)
* Koha e luajtjes së muzikës: deri në 5 orë (në varësi të nivelit të volumit dhe përmbajtjes audio)
* Versioni i Bluetooth: 5.0
* Gama e frekuencës së transmetuesit Bluetooth: 2400 MHz – 2483,5 MHz
* IP67 i papërshkueshëm nga uji dhe pluhuri