TASTIERE ESHARK ESL-K1 KODACHI

SKU: 616320538873

79.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIER ESHARK KODACHI
* Butonat: OUTEMU mekanik – i kuq (4 ndërprerës blu shtesë + mjet heqës)
* Numri i butoneve: 87
* Drita e pasme: RGB me 16.8 milion ngjyra të personalizueshme
* Jetëgjatësia: 50 milion herë
* Anti-Ghosting: 87 butona (+ 8 shtesë ASDW – gjelbër dhe e kuqe + mjet heqës)
* Lidhja: USB 2.0
* Gjatësia e kabllit: 2m – Shkëputet
* Pesha: 1015 g
* Përmasat (mm): 358x152x35
* Ngjyra: e zezë