TASTIERË + MAUS HAMA CORTINO WIRED BLACK

SKU: 4047443358875

18.99

1 in stock

1 in stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIER? + MAUS HAMA CORTINO
– Tastiera:
* Numri i butonave: 105
* Lidhja: USB-A Plug
* Specifik? e veqant?: Nuk k?rkohet softuer shtes? – thjesht lidheni dhe filloni, tastier? me format t? plot? me butona t? shesht? dhe prekje t? but?
* Pesha: 510 g
* P?rmasat: 44.9 x 2.2 x 15.1 cm
* Kompotabil: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista
* Ngjyra: e zez?
– Mausi
* Rezulucioni: 1000 DPI
* Numri i butonave: 3
* Lloji i sensorit: optik
* Lidhja: USB-A Plug
* Sensori optik me rezolucion t? lart? siguron kontroll t? sakt? dhe t? qet? t? kursorit t? miut
* Pesha e mausit: 76 gr
* Ngjyra: e zez?