TASTIERE + MAUS HAMA KMW-700 WIRELESS GRAY

SKU: 4047443442147

39.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIERË + MAUS HAMA KMW-700
– Tastiera:
* Numri i butonave: 105
* Lidhja: wireless
* Furnizimi me energji i tastierës: bateri 2xAAA
* Specifikë e veqantë: Pastrim i shpejtë, i lehtë dhe shtypje komode falë butonave të sheshtë, të shkëputur individualisht, tastiera me madhësi të plotë ju siguron gamën e plotë të standardit të zakonshëm të tastierës, menaxhimi inteligjent i energjisë aktivizon modalitetin e gatishmërisë kur nuk përdoret, butoni i ndezjes / fikjes i veçantë mundëson përdorimin e pajisjeve për kursimin e energjisë
* Pesha: 553g
* Përmasat: 43.9 x 2.3 x 13.5 cm
* Kompotabil: Windows 10 / 8.1 / 8/7 / Vista
* Ngjyra: gri
– Mausi
* Rezulucioni: 2400 DPI
* Numri i butonave: 6
* Lloji i sensorit: optik
* Lidhja: wireless
* Furnizimi me energji i mausit: bateri 1xAA
* Ngjyra: gri