TASTIERE WIRELESS WIWU ARMOR IPAD 9.7 MKB301 BLACK

SKU: 6957815510665

59.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: TASTIER WIRELESS WIWU ARMOR IPAD 9.7
* Materiali: ABS, TPE+PC
* Tensioni i punës: 3.3V
* Rryma e punës: 1.2mA
* Përmasat: 25 x 19 x 2.7 cm
* Ekziston edhe një mbajtëse për Apple Pencil në këtë rast hibrid në mënyrë që ta keni gjithmonë me vete kudo që të shkoni.
* Specifikë e veqantë: Qoshe speciale të trashura, rezistente ndaj goditjeve, dizajni i mbështetësit fleksibël, siguron këndin më të rehatshëm të shikimit dhe shtypjes
* Kompotabil: Apple iPad 9.7
* Ngjyra: e zezë