TRIPOD PER NDRIQIM ZORE MT-75

SKU: 8682314023139

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: TRIPOD PËR NDRIQIM ZORE MT-75
* Bëni fotografinë argëtuese
* E lehtë dhe e lehtë për tu bartur
* Dizajn teleskopik me 3 faza
* Dizajn kompakt i palosshëm
* Më e lartë dhe më e gjatë
* I përshtatshëm për transmetim të drejtpërdrejtë në ambient të hapur
* Bërë me material me cilësi të lartë
* Gjatësia e rregullueshme e këmbës
* Lartësia maksimale: 210 cm
* Lartësia minimale: 80 cm
* Gjatësia e mbyllur: 71.5 cm
* Ngarkesa: 5 kg