USB 16GB APACER AP64GAH359U-1 3.1 BLUE

SKU: 4712389915559

12.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: USB 64 GB APACER AP64GAH359U-1
* Kapaciteti: 64 GB
* Ndërfaqja: USB 3.1
* Shpejtësia maksimale e leximit: deri në 45 MB / s
* Shpejtësia maksimale e regjistrimit: deri në 30 MB / s
* Temperatura e punës: 0 ° C deri 60 ° C
* Temperatura e magazinimit: -20 ° C deri në 60 ° C
* I pajtueshëm me sistemet operative: Windows 7/8 / 8.1 / 10, MAC OS 10.6.X dhe LINUX 2.6.X ose më i lartë
* Ngjyra: ezezë, e kaltër