EXTENDER XIAOMI MI WI-FI RANGE EXTENDER PRO R03 BLACK Original price was: €17.99.Current price is: €16.99.
Back to products
SPIKER JBL GO3 WHT WHITE Original price was: €49.99.Current price is: €34.99.

ORE ACTIVITY TRACKER XIAOMI MI SMART BAND 5 XMSH10HM BLACK

SKU: 6934177719981

49.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 24 muaj
* Lloji: ORË ACTIVITY TRACKER XIAOMI MI SMART BAND 5 XMSH10HM BLACK
* Ekran: Amoled, 1.1″
* Rezistenca: 5 ATM
* Rezulucion: 120 x 240
* Funksionet: Bërja e fotografive në distancë, riprodhimi i muzikës, gjetja e telefonit tim, heshtja e telefonit, zhbllokimi i telefonit, njoftimi i thirrjes hyrëse, njoftimi WhatsAPP, njoftimet e mesazheve të aplikacionit, kujtesa e kalendarit, kujtesa e ngjarjes, parashikimi i motit, kohëmatësi, alarmi, Bluetooth transmetimi, thirrjet në internet, thirrjet e personalizuara, thirrjet e paravendosura, kyçja e ekranit, shfaqja e përparimit të karikimit, zgjedhja e mënyrës së veshjes.
* Senzor: Konsumi i ulët i energjisë, akselerometri me 3 boshte dhe xhiroskopi me 3 boshte, sensori i rrahjeve të zemrës PPG, mikrofoni MEMS dixhital
* Memorja: 512 KB
* Flash memory: 16 MB
* Temperatura e funksionimit: 0℃ – 45℃
* Bateria: Lithium-ion polymer 125 mAh
* Koha e mbushjes: 2 orë
* Kohëzgjatja e baterisë: 14 ditë
* Bluetooth 5.0/BLE
* Kompatibil: Android 5.0+ dhe Ios 10+