Back to products
SMARTPHONE SAMSUNG S24 SM-S921BZAGEUC 8/256GB MARBLE GRAY Original price was: €979.00.Current price is: €829.00.

ZILE DERE XIAOMI SMART DORBELL 3 BLACK

SKU: 6934177755828

119.00

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Garancion: 12 muaj
* Lloji: ZILE DERE XIAOMI SMART DORBELL 3 BLACK
* Xiaomi Smart Doorbell 3 ofron monitorim dhe regjistrim me rezolucion 2K, detektori inteligjent i lëvizjes dërgon njoftime nëpërmjet aplikacionit të telefonit.
* Kamera ka një kënd shikimi të gjerë 180°, komunikim zanor të dyanshëm, ndryshim zëri dhe simulim të
zërit të sfondit të të rriturve, regjistrim dhe ruajtje në renë kompjuterike
* Kur zilja e derës zbulon se po hiqet, ajo do të aktivizojë alarmin, do të regjistrojë një video dhe do të
dërgojë një njoftim në telefonin tuaj.
* Sistemi audio: Thirrje zanore me dy drejtime
* Drita infra të kuqe: 940 nm dritë infra të kuqe
* Lidhja me valë: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n
2.4 GHz, RF 433 MHz
* Kapaciteti i baterisë: 5200 mAh
* Hyrja e vlerësuar: 5V⎓2A
* Temperatura e karikimit: 0°C deri në 45°C
* Temperatura e funksionimit: -10°C deri në 45°C