CANTE PER MACBOOK 13″ WIWU BALADE SLEEVE BLACK

SKU: 6973218943633

29.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: CANTE PER MACBOOK 13″ WIWU BALADE SLEEVE BLACK
* Projektuar për Macbook Pro 13”
* Pëlhurë e butë dhe material lëkure PU
* Sipërfaqja e përparme që merr frymë
* Përdorim afatgjatë falë strukturës së tij të fortë
* Peshë e lehtë
* Rezistent ndaj ujit
* Tërheqje magnetike
* Dizajn i lehtë për tu pastruar
* Përdorim afatgjatë falë strukturës së tij të fortë
* Ju lehtë mund t’i mbani dokumentet tuaja falë ndarjes në pjesën e përparme
* Ngjyra: Black