COVER BENKS HOM 1.5mm S21 BLUE

SKU: 8682314044103

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER BENKS HOM 1.5mm S21 BLUE
* Mbulon të gjithë trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet e përditshme
* Dizajn i saktë i butonit të funksionimit
* Skajet e ngritura mbrojnë ekranin dhe kamerën e pajisjes tuaj
* Falë strukturës së tij fleksibël, ajo mbron pajisjen tuaj kundër rënieve dhe goditjeve
* Pamje me stil falë dizajnit transparent të sipërfaqes së mbulesës së pasme
* Sipërfaqja e pasme ka një strukturë që mund të fshihet lehtë me ujë kundër njollave
* Me material silikoni premium të butë TPU, është shumë rezistent ndaj rënieve dhe goditjeve
* Kompotabil: Samsung S21
* Ngjyra: e kaltër