COVER FRI ZORE IPHONE 12 MINI 5.4 DARK BLUE

SKU: 8682314050708

5.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER FRI ZORE IP 12 MINI 5.4
* Mbulon të gjithë trupin e telefonit dhe mbron pajisjen tuaj nga gërvishtjet e përditshme
* Mbron ekranin dhe kamerën e pajisjes suaj me skajet e ngritura 0,4 mm
* Falë dizajnit të jastëkëve të ajrit të vendosur në qoshe, ajo mbron pajisjen tuaj nga rënia dhe ndikimet
* Struktura e saj e pasme mat siguron një ndjesi të shkëlqyeshme të prekjes
* Dizajn kundër gjurmëve të gishtave dhe rezistent kundër rrëshqitjes
* Sipërfaqja e pasme ka një strukturë që mund të fshihet lehtë kundër njollave
* Shumë rezistent ndaj pikave dhe gungave me material silikoni premium të butë TPU
* Kompotabil: iphone 12 mini 5.4
* Ngjyra: e kaltër e errët