COVER PER AIRTAG WIWU JMS001 4IN1

SKU: 8682314145565

9.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: COVER PER AIRTAG WIWU JMS001 4IN1
* Përshtatje perfekte që mbulon plotësisht trupin e airtag
* Mbrojtje e plotë kundër rënieve
* Dizajn elegant dhe i thjeshtë me ngjyra të ndryshme
* Ndjesi e shkëlqyeshme prekëse falë sipërfaqes së saj prej silikoni
* Strukturë që lahet dhe pastrohet lehtësisht
* Ngjyra: e kaltër