COVER SILICONE SAMSUNG S20 ULTRA EF-PG988TBEGEU BLACK

SKU: 8806090267178

14.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji:COVER SILICONE SAMSUNG S20 ULTRA EF-PG988TBEGEU BLACK
* Rezistent në përplasje, rezistent ndaj gërvishtjeve, rezistent ndaj goditjeve
* Materiali: Silikon
* Mbulesa e bërë nga silikoni i butë në model mat dhe të lëmuar
* Mbron kornizën dhe pjesën e pasme nga gërvishtjet dhe ndikimet
* Përshtatet saktësisht në llojin e telefonit
* Kompotabil: Samsung S20 ULTRA
* Ngjyra: e zezë