Back to products
FSHESE ROBOTIKE SMART XIAOMI MI ROBOT E10 WHITE Original price was: €229.00.Current price is: €179.00.

FILER XIAOMI SMART AIR PURIFIER 4 LITE M17-FLP-GL

SKU: 6934177750434

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

* Lloji: FILER XIAOMI SMART AIR PURIFIER 4 LITE M17-FLP-GL
* Përshtatet vetëm Mi Air Purifier 4 Lite Filtri është projektuar posaçërisht për të hequr formaldehidin,
grimcat PM2.5 dhe erën. Filtrim i përbërë, me tre nivele me një filtër TRUE HEPA H13.
* Efikasiteti i pastrimit: 99.97% filtrim i grimcave 0.3μm, ruan pluhurin, PM 2.5, polenin, zbokthin e
kafshëve shtëpiake, tymin dhe grimcat e imët