KUFJE GAMING MARVO SCORPION HG8929 BLACK Original price was: €24.99.Current price is: €14.99.
Back to products
MICRO SDXC 64GB SANDISK ULTRA UHS-I CARD WITH ADAPTER Original price was: €19.99.Current price is: €11.99.

JOYSTICK PC REDRAGON G808 BLACK

SKU: 6950376750563

24.99

Out of stock

Out of stock

  • Merreni produktin në dyqanet tona

Menjëherë

Falas

  • Dërgesa me post të shpejtë

Posta do të sjell produktin në shtëpinë tuaj!

1-2 ditë

€2.50

  • Garancion zyrtar nga prodhuesi
  • 24 orë për kthim të produktit

Payment Methods:

Përshkrimi

Garancion: 12 muaj
* Lloji: JOYSTICK PC REDRAGON G808
* Lloji i lidhjes: Wireless
* Butonat: 12 butona
* Vibrimi: 2 motorë vibrues të integruar
* Lidhja: USB 2.0
* Furnizimi me energji elektrike: Bateri Li-Ion
* Platformat e mbështetura: PlayStation3, PC (Dinput dhe Xinput),
* Specifikë e veqantë: Dizajn ergonomik, mbështet qindra lojëra, reagimi i dridhjeve të dyfishta
* Kompotabil: Windows 2000/XP/Vista/7/8/10
* Ngjyra: e zezë